OPINIE

Komentarze

Stanisław Rakowski

fajny site

Przemek R.

Jestem bardzo zadowolony z kursu jaki odbyłem w firmie Kowalik.Świetni instruktorzy, którzy swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do kursanta ułatwiają zdobycie prawa jazdy. Szczerze polecam

Aleksandra Kowalik

Witam serdecznie. Opinie naszych kursantów można znaleźć również na naszej stronie na facebooku
https://www.facebook.com/Nauka-Jazdy-Kowalik-156045891102004/reviews

Artur

Serdecznie polecam OSK Kowalik w Ustroniu. Profesjonalne podejście i zaangażowanie Pani Aleksandry podczas wykładów teoretycznych, oraz spokój, konsekwencja i stalowe nerwy Pana Krzysztofa sprawiły, że pomimo braku wcześniejszych doświadczeń z samochodem, udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem za co serdecznie Państwu dziękuję i pozdrawiam.

Łukasz Kozielski

Bardzo polecam! Zawodowe przygotowanie, świetni instruktorzy, dopracowany każdy szczegół potrzebny do zdania egzaminu oraz do bezpiecznej jazdy po jego zdaniu. Serdecznie dziękuję :)

Jerzy Mucha

Bardzo polecam naukę Jazdy Kowalik. Egzamin praktyczny i teoretyczny zdałem za pierwszym razem. Instruktorzy wykazują się cierpliwością, profesjonalizmem i życzliwością w stosunku do kursanta. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za kurs z którego jestem bardzo zadowolony.

Agnieszka Sikora

Bardzo profesjonalny ośrodek szkoleniowy! Dzięki zaangażowaniu i podejściu Pani Sylwii egzamin zaliczony za pierwszym razem! :) Miła atmosfera podczas nauki( ukłony także w stronę P.Tomka) sprawiły, iż kurs będę wspominać z uśmiechem:D do zobaczenia na drogach😁

Jan Gluza

Polecam naukę jazdy w tym ośrodku. Naprawdę potrafią nauczyć nawet najbardziej opornych:) Dziękuję zwłaszcza Pani Sylwii z którą jeździłem i polecam.

Patryk O.

Muszę zacząć od tego, że w ogóle nie interesowałem się motoryzacją. Prawo do jazdy nie było tak ważne a nawet uważałem, że to coś nie dla mnie, że nie odnajdę się w ruchu drogowym. Nie będę pisał, że od razu zmieniłem zdanie gdy przyszedłem na wykłady i nie napiszę też, że to podejście zmieniło się w momencie pierwszych godzin jazd, ale wszystko to na co byłem przygotowywany przez zespół p.Aleksandry Kowalik od teorii po praktykę dało wynik pozytywny na egzaminie państwowym.
Popełniałem podczas kursu masę błędów (naprawdę mnóstwo) jednak wszystko udało się z czasem wyprostować.
Jeśli gdzieś się myliłem, to najpierw musiałem zrozumieć ten błąd i poradzić sobie z nim - nie było zmiłuj.
W końcu poczułem, że lubię jeździć samochodem..wszystkie niewiadome uleciały. Chyba najbardziej boimy się tego czego nie znamy.
A szkoła jazdy Kowalik no cóż, pomoże nie tylko zdać egzamin na prawo jazdy, ale i pomoże wam radzić sobie w TRUDNYCH sytuacjach na drodze. Po prostu dziękuję..za ten czas.

Bronia Suszka

Serdecznie polecam!!!!! I z całego serca dziękuję wszystkim zaangażowanym w moją edukację i cierpliwość w moich pierwszych krokach na pięknych polskich drogach... Obiecuję z dumą reprezentować to wszystko czego nauczyłam się pod skrzydłami OSK Kowalik.... Jeszcze raz bardzo dziękuję i do zobaczenia na drodze :) ...

Gabi

Duże zaangażowanie, profesjonalne podejście, elastyczność w umawianiu terminów!
Życzliwość i sympatyczne podejście instruktorów!:)
Jestem trzy razy na TAK! Dzięki firmie "Kowalik", egzamin zdany na 6tke!:)

Ewa Wierzbińska

Serdeczne dzięki za poświęcony czas i cierpliwość, zdane😃szczególne podziękowania dla Sylwi która mnie wprowadziła i P.Krysi kochanej 😘😘😘

Adam Kukuczka

Bardzo polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem dzięki doświadczeniu instruktorów i ich zaangażowaniu. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Nauka jazdy z Nimi to czysta przyjemność. Jeszcze raz polecam i dziękuję za poświęcony czas.

Klaudia Kowalska

Serdecznie Polecam każdemu kto by chciał się nauczyć! Teorię zdałam za pierwszym razem jak i praktykę:)) Szczególne Podziękowania dla Pani Sylwii! Jazdy zostały przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze oraz z bardzo profesjonalnym podejściem do ucznia 😊😊

Dodaj komentarz
Script logo
Kierowcy Zawodowi
Google Analytics