O NAS

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kowalik prowadzi kursy prawa jazdy od 1999 roku. W tym czasie wyszkoliliśmy prawie 2 tysiące kierowców.

Początkowo głównym obszarem działalności była gmina Istebna, w kolejnych latach poszerzyliśmy działalność o prowadzenie szkoleń na terenie Ustronia i Wisły. W 2007 roku oddaliśmy do użytku naszych kursantów obecną siedzibę firmy w Ustroniu przy ul. 3 Maja 62, gdzie mieści się biuro i sala wykładowa.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Kowalik jest firmą rodzinną, młodsze pokolenie czerpie z wiedzy i doświadczenia założyciela Ośrodka -Stanisława Kowalika, stosując jednocześnie nowoczesne metody nauczania. Posiadamy dużo energii i zapału potrzebnego, aby utrzymać wysoki poziom szkolenia i sprostać wymaganiom stawianym przez nowe przepisy. Aktualnie właścicielem i kierownikiem ośrodka jest Aleksandra Kowalik. Stale się rozwijamy i poprawiamy jakość naszych usług, aby zapewnić klientom maksimum zadowolenia i minimum stresu. Nowoczesne samochody, wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, miła atmosfera oraz pełna elastyczność jeśli chodzi o ustalanie warunków odbywania kursów to nasze główne atuty.

Naszym celem jest nauczyć kursanta nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak być rozsądnym i kulturalnym kierowcą oraz jak jeździć ekologicznie i bezpiecznie.

 

Nasi instruktorzy

Aleksandra Kowalik- kierownik i właściciel Ośrodka, z zapałem i do skutku tłumaczy na wykładach zagadnienia z dziedziny Prawa o Ruchu drogowym i nie tylko, chętnie odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

Krystyna Kowalik - energiczna, łatwo się nie poddaje, na jazdach  z kursantami ćwiczy do skutku, do każdego podchodzi indywidualnie i ze zrozumieniem, a na wykładach nie będziesz się nudził.

Stanisław Kowalik – założyciel ośrodka, ekspert w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii prawa jazdy C, C+E i B+E, długoletni praktyk w dziedzinie prowadzenia pojazdów ciężarowych chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Sylwia Mikler - kolejna kobieta w naszych szeregach, jak każda z naszych kobiet wyrozumiała i cierpliwa, jak trzeba potrafi wiele razy długo i spokojnie tłumaczyć zagadnienia z techniki jazdy "jak do przedszkolaków" i stara się, aby z każdego "flancka" (sadzonki) czyli kandydata na kierowcę coś wyrosło (wykorzystano cytaty kursantki), zawsze uśmiechnięta, odważnie stawia czoła wszelkim przeciwnościom. 

Krzysztof Balcar – ostoja spokoju, wyjątkowo cierpliwy, ale trzyma dyscyplinę, specjalista od Prawa o Ruchu Drogowym i przypadków uchodzących za beznadziejne:), aktualnie szkoli głównie kandydatów na kat. C i C+E.

Tomek Zembik - spokojny, opanowany, zawsze przygotowany, zwraca szczególną uwagę jak dbać o stan techniczny pojazdów, nic go nie zaskoczy (oprócz kursanta);)

Mateusz Tomoszek - profesjonalny, dokładny, obowiązkowy, cierpliwy, posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne i zna różne sposoby jak skutecznie dotrzeć  do kursanta

Marcin Krystyniak- czynny ratownik medyczny w bielskim pogotowiu ratunkowym, prowadzi w naszym Ośrodku szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z wielką pasją i poczuciem humoru.

W RAZIE POTRZEBY STANIEMY NA GŁOWIE, ŻEBY NAUCZYĆ CIĘ JEŹDZIĆ!:)

 

Potrzebujesz wynająć busa na wyjazd weekendowy, wakacje, imprezę polecamy kowalik-bus.pl

Transport i logistyka, praca dla kierowców zapraszamy transportkowalik.pl

 

Script logo
Kierowcy Zawodowi
Google Analytics